fbpx

Kodune treeningprogramm

Konto tegemiseks vali endale sobiv treeningprogramm

Free

Energia laadimise väljakutse

See programm tugevdab su keha ja muudab selle painduvamaks ning seda vaid 15 minutiga päevas. Lisaks on iga treening loodud selleks, et luua sinus rahulolu ja energilisem tunne, mis kestab kauem kui matil veedetud aeg. See programm loob parema keha-meele kontakti ning laeb hea energiaga. Ligipääs 30 päeva.

Vaata lähemalt

€129

Pilatese treeningud “Paremasse vormi pilatesega”

Kursus on selleks, et mõista paremini, missugune väärtus on Pilatese treeningsüsteemil igapäevaelule, kuidas teevad omavahel koostööd meie meel ja keha ning viia oma keha paremasse füüsilisse vormi, et olla terve ja tunda end igapäevaselt hästi. See kursus on väga hea sissejuhatus sulle, kes sa ei tea Pilatesest eriti midagi ning suurepärane lisaväärtus mõistmaks treeningute sügavust sulle, kes sa juba Pilatesega tuttav oled.

Vaata lähemalt

€59

Hea rühi programm “Parem rüht kolme nädalaga”

Rüht peegeldab inimese olemust, tema tervist ja meelelolu. 3-nädalane hea rühi programm on loodud sulle, kes sa soovid paremat kehahoiakut, töötad või oled palju sundasendites, koged pingeid või/ja valusid kaelas, õlavöötmes ja ülaseljas. Head tulemust andvad videod on koostatud võimalikult selgete juhistega ning kogu programmi vältel on sul olemas mu toetus ja abi, kui seda vajad.

Vaata lähemalt

€29

Hommikuvõimlemine – „24 päeva väljakutse“

Uue harjumuse loomiseks kulub ca 21 päeva. Luba, et ulatan sulle abikäe: ühest väiksest sammust algab teerada, mis viib su tulemuseni. Juurutad endale pea märkamatult hea harjumuse igal hommikul vaid ca 10 minutit iseenda tervisesse ja heasse enesetundesse panustades.

Vaata lähemalt

€16

Online treeningute programm

Proovi 3 esimest päeva tasuta! Annab sulle võimaluse treenida endale sobival ajal, kohas ja hetke vajadustest lähtudes. Kuna keha ja meel on tihedalt seotud, siis leiad erinevatele treeningutele lisaks ka audiolõõgastused, mida illustreerivad imeilusa looduse visuaalid.

Vaata lähemalt

Kas Sul on Stebby konto?

Sul on võimalus tasuda nii online treeningute kui stuudios toimuvate treeningute eest ka Stebby kaudu.

TERE!

Konto tegemiseks registreeri ennast ühele kursusele.