fbpx
Current Status
Not Enrolled
Price
€29
Get Started

Hommikuvõimlemine aitab luua hea enesetunde terveks päevaks. Hommikuvõimlemise väljakutse jooksul aitan sul luua tervisliku hommikurutiini, mille raames teed iga päev 10 minutit harjutusi. Osale väljakutsel ning vabane väsimusest ja motivatsioonipuudusest kõigest kolme nädalaga!

Millest koosneb hommikuvõimlemise väljakutse?

On leitud, et uue harjumuse juurutamiseks kulub keskmiselt 21 päeva. Liikudes kogu aeg ühte ja sama rada, jõuame kogu aeg täpselt sama tulemuseni. Hommikuvõimlemise väljakutsel ulatan sulle abikäe ning aitan sul luua lühikese ajaga tervisliku ja energiseeriva hommikurutiini.
Iga päev avaneb sinu jaoks uus video koos elustiilisoovituste ja nõuannetega. Treeningvideo algab tuttava materjaliga, millele lisandub päev-päevalt uusi harjutusi. Väljakutse lõpuks on sinu käsutuses 15-minutiline kahekümnest harjutusest koosnev hommikuvõimlemise kava.

Mida on vaja hommikuvõimlemise väljakutsel osalemiseks?

 • Märkmikku ja pastakat, et kirja panna oma enesetunne ja eesmärgid
 • Valmisolekut muutusteks
 • Tahtmist oma keha jälgida ja iseendaga kontaktis olla
 • Harjutusi saab vajadusel teha ka väga väikeses ruumis ja kitsastes tingimustes
 • Kõik harjutused on tehtavad püsti seistes või tooli najal, ei ole vaja matti ega muid abivahendeid
 • Harjutusi võib teha pidžaamas või tuduriietes

Miks osaleda hommikuvõimlemise väljakutsel?

 • Soovid vabaneda pidevast väsimusest ja motivatsioonipuudusest
 • Tahad saada juurde energiat ja tekitada tervislikku päevarutiini
 • Sa pole ammu treeninud ega end liigutanud, aga sooviksid alustada
 • 33 treeningvideot ja boonusmeditatsioon
 • Treeneri tugi kogu väljakutse jooksul
 • Ligipääs programmile 1 aasta
 • Mugav tasumine pangakaardi või Stebby piletiga

Hommikuvõimlemine “24 päeva väljakutse” tagasiside

“Armas Pille! No nii mõnus äratus kehale. Hommikuvõimlemise videod on nii hästi üles ehitatud ja kõik tundus väga loogiline, mitte nagu tavaline hommikune enesega võitlemine. Aitäh Sulle!”
– Eleriin

“​Aitäh! See oli väga tore ja turvaline teekond ja mul on tunne, et see teekond pole päriselt veel üldsegi lõppenud. Olgugi et programm on justkui lõpule jõudnud…
Kui esimeste päevade ülesanded tundusidki algul nagu liiga lühikesed, võtsin asja rahulikult – andsin iseenesele aega. Ja juba nädala järel hakkasin iga hommikut ootama – et mida uut lisandub…
Ja ma tõepoolest püüan nende harjutustega jätkata. Igal hommikul. Sest ma tunnen, et see teeb mulle head. Ma tean, et ma ei pea hommikuvõimlemist tegema, vaid ma päriselt vajangi lihtsalt nende harjutuste tegemist! See on nii suur vahe ja mul on ülihea meel, et ma selle taipamiseni/harjumuseni jõudsin.
Mul on 4 last ning mind on aastaid häirinud unetus ja unehäired. Hommikurutiini loomise programm oli täpselt see pusletükk, mis mu unetuse võitlemise arsenali väga ilusasti sobitus. Tunnen end hoopis teistmoodi kui varem, mu pea on selgem, mul on paremad mõtted iseenda suhtes, mul on palju-palju parem olla. Nii et ma olen Sulle selle eest piiritult tänulik!
Ja ma tänan veel, et Sa aitasid mulle meelde tuletada oma mõtete üleskirjutamist.
Pille, see hommikurutiini loomine oli väga hästi programmeeritud ja juhitud läbi igapäevaste videote!“
– Triin

​”Me kunagi ei usu, et võimlemine meid aitab. Alles siis, kui häda käes, pöördume abi otsima. Sama oli ka minuga. Käin praegu kepiga ja ootan opi järjekorda. Tänu võimlemisele saan ma siiski liikuda ja enesetunne on palju parem, võrreldes sellega, mis mul oli enne.”
– Tatjana

“Tahaksin Sind tänada ülitoreda hommikuvõimlemise väljakutse eest! Nii tore oli teada, et piisab kõigest 10 minutist, et ennast juba hommikul pikemana tunda.”
– Lii

TERE!

Konto tegemiseks registreeri ennast ühele kursusele.