fbpx
Current Status
Not Enrolled
Price
Free
Get Started


Energia laadimise väljakutse tugevdab sinu keha ja parandab painduvust vaid 15 minutiga päevas. Seitsme päeva jooksul avaneb sinu jaoks iga päev uus video, mis innustab treenima ja oma kehale tähelepanu pöörama. Väljakutse läbimise tulemusel paraneb keha ja meele kontakt ning suureneb energiatase.

Mida väljakutse endast kujutab?

Seitsme päeva jooksul pingutame koos ja nihutame suutlikkuse piire. Treeningu käigus vabanevad heaoluhormoonid, mis annavad sulle energiat, loovad rahulolutunde ja tõstavad enesekindlust. Kuid see väljakutse ei ole kindlasti mõeldud selleks, et veri ninast väljas treenida! Pigem õpid kuulama enda keha ja tegema harjutusi sisemisest tõukest lähtuvalt.

Iga treening mõeldud selleks, et luua sinus rahulolu ja energilisust, mis kestab kauem kui matil veedetud aeg.

Kui tunned, et mõnel päeval ei soovi pingutust, siis saad teha aktiivsema treeningu asemel rahulikumaid harjutusi (soojenduse või boonusvideo järgi) vôi minna kõndima. Oluline on, et liigume selle nädala jooksul iga päev, sest nii loome oma harjumustes muutusi.

Loodan, et see kehakogemus inspireerib sind püsivalt rohkem liikuma ja iseendale aega võtma. Vabasta enda peidetud potentsiaal!

Mida energia laadimise väljakutse sisaldab?

 • 7-päevane programm, mille kestel teeme iga päev 15-minutilise treeningu
 • Iga päev erinev fookus – soojendustreening, kerelihased, tuharad, õlavööde ja ülaselg, käed, kogu keha
 • Sinu boonus: 15-minutiline treeningvideo, mis parandab liikuvust ja painduvust
 • Võimalus edaspidi kombineerida videoid vastavalt individuaalsetele eelistustele ja vajadustele

Miks osaleda energia laadimise väljakutsel?

 • Keha ja vaimu virgutavad harjutused
 • Vaid 15 minutit iga päev endale pühendades lood parema enesetunde
 • Aitab peletada väsimust ja tõsta motivatsiooni
 • Mugav viis, kuidas kiirel päeval leida aega treeninguks
 • 11 erinevat treeningvideot
 • Vaheldusrikkad harjutused, mitmed kombineerimise võimalused
 • Juba nädalaga parem enesetunne, rohkem energiat ja tugevamad lihased
 • Ligipääs videotele üks kuu
 • Mugav tasumine pangakaardiga või Stebby piletiga


Energia laadimise väljakutsel osalejate tagasiside

“Treeningud meeldisid väga! Harjutused väga hästi lahti seletatud, treening rahulik, positiivne, motiveeriv. Hea idee teha 15 minutit, sest selle aja päevas ikka leiab ja tegelikult läks trenniaeg nii kiiresti. Tegingi iga päev soojenduse pluss päeva treeningu lisaks. Enesetunne oli väga hea, keha hakkas rohkem liikuma, kogesin energiat ja lihaste tugevust. Harjutused olid erinevad, ühe päeva programmi saab hästi omavahel teistega kombineerida. Üllatas, et nii meeldivalt saab arvuti ees võimelda! Aitäh!”
– Kaire

„Soovisin osaleda, sest nii saab uueks tööperioodiks vajaliku pagasi, et pikad arvuti taga toimetamise tunnid ei koormaks liigselt füüsist ja teaks, kuidas vahepeal muud teha.”
– Anneli

“Osalen, sest sinu juhendamisel on alati tore võimelda, ja vahel ongi vaid 15 minutit päevas aega iseendale.”
– Kati

“Osalesin, sest see on heaks tõukeks alustada taas vahepeal natuke unarusse jäänud treeningutega.”
– Kairi


*Peale väljakutse lõppu soovitan edasi treenimiseks liituda online treeningute programmiga

 1. päev - 14 minutit soojenduseks

Heal ettevalmistusel on suur roll, et edasine tegevus edukas oleks. Alustame rahulikus tempos kogu keha soojendusega, mis valmistab keha leebelt ette järgnevate päevade pingutusteks. Kuigi ka järgnevaid treeninguid alustame lühikese soojenduse osaga, siis võid tänast liikumist soovi korral teha enne igat järgnevat treeningut. Ja kui mõnel päeval tunned, et keha ei jaksa selleks päevaks mõeldud koormust vastu võtta, siis võta taas see video ette. Ja hoia meeles seda, et sa oled täpselt seal, kus sa olema pead! Tänast esimest treeningut kommenteerisid osalejad järgnevalt:  "Siirad tänud trenni eest! Enesetunne super!" Ene "Aitäh sulle Armas Pille, esimene virgutus tehtud, tunne Imeline!" Sandra  "Aitäh, see oli tõesti väga vajalik täna, sest olin esimest päeva tööl koolitusel ja terve päeva istunud. Peale võimlemist oli enesetunne super ja väsimus läinud. Veelkord aitäh ja ootan juba homset." Riina  “Tehtud! Suur aitäh Pille, et motiveerid oma üliägedate soovituste ja harjutustega liikuma. Olin juba ära unustanud kui väga mu keha seda vajab!" Agneta "Esimene väljakute tehtud: mõnus äratus, pingutus, kuid värskendav. Südantsoojendav oli varahommikul Sinu häält kuulda." Terje  "Aitäh keha äratuse eest! Tahaks kohe veel." Katrin  

 1. päev - 14 minutit kerelihastele

Sul on juba esimene eduelamus olemas - oled jõudnud teise väljakutse päeva! Näitad liikumisega armastust iseenda vastu ja ma tänan sind, et sa taas siin oled! Tänased 14 minutit pühendame enda keskmele. Kui meie kerekese on tugev, siis on ka muude kehaosade liikumine vabam ning kui oleme iseendaga heas kontaktis ja enesekindlad, siis sujuvad kõik ettevõtmised ladusamalt. Sütitame oma kerelihased ning hoiame esimesest harjutusest kuni viimaseni endas rõõmu liikumisest. Kui vajad rahulikumat tempot ja puhkepause, siis pane video julgesti pausile. Võid harjutused ka vajadusel endale sobilikumaks teha- oluline on siiski sinu heaolu ja liikumisrõõm. Vajadusel võta lähedusse vesi ja hakkame pihta! Siiani minu lemmikud on need kerelihased“ Inga „Super mõnus trenn, võttis higiseks. Tänud Pille“ Marjanna „Tegin esimese päeva soojenduse ja siis teise päeva trenni. Tänane trenn oli väga suur väljakutse ehk siis raske. Tuleb endaga kõvasti tööd veel teha. Aitäh!“ Inga „Tehtud! Kõhulihased said nii mõnusa trenni! Agneta „Tänane treening oli päris väljakutsuv, aga andis aimu, kui väga mu kerelihased veel treenimist vajavad, aga enesetunne peale treeningut oli super hea, suured tänud sulle, hea Pille inspireerimast ja motiveerimast!“ Kairi „Hommikune võimlemine tehtud! Tundsin, et eilne soojendus tahab kordamist, nii et päeva alguseks pool tundi aktiivsust. Aitäh.“ Terje  

 1. päev - 14 minutit ülaseljale ja õlavöötmele

Kiidan sind ja soovitan ka sul endal iseendale kiitust avaldada! Tänases treeningus ole valmis kasutama kahe eelmise päeva hoogu, et suunata treeningus tähelepanu piirkonnale, mis sageli pikast istumisest või muudest sundasenditest pingesse jääb ja ka kergesti kössi vajub. Sea eelseisvaks treeninguks paika soov, mida tahad selle treeninguga saavutada. Kui sooritad harjutused hinge ja südamega kohal olles, võid saavutada uskumatuid tulemusi. Ole valmis selleks energiaks, mida saad liikudes koguda! Rulli lahti matt, haara lähedusse vajadusel vesi „Täna sai siis jälle soojenduseks video 1 tehtud ha video 3 otsa. Kerge ei ole, aga paras väljakutse. Tegelikult annab väga head energiat ja lihaste venitust. Aitäh“ Inga „Eilsest trennist on lihased päris haiged. Õlavööde vajas hädasti venitamist, aitäh!“ Miina „Aitäh! Tehtud! Just seda mu keha täna vajaski!“ Miina „Aitäh, Pille! väga lihtne küll ei olnud, aga seda uhkem enda üle kui sai tehtud! Diana „Aitäh, väga hea enesetunne pärast harjutusi!“ Riina „Unisena ärgates mõtlesin, et teen hommikul 1.päeva ja hiljem kolmanda...aga soojendus äratas ülesse ja tuli 3.päev kohe otsa. Aitäh Pille!“ Liivi „Aitäh, kontoriroti õlad kenasti lahti võimeldud, et sirgemana päevale vastu minna.“ Katrin  

 1. päev - 15 minutit tuharatele ja jalgadele

Energia loomise väljakutse neljas päev on käes! Olen su üle uhke, et oled nii kaugele jõudnud ja viimasel kolmel päeval iseendasse panustanud! Loen kõigi teie kommentaarid ja tagasisided läbi ja elan koos tegemisele kaasa. Eraldi ma kõigile kommentaaridele vastata pole jõudnud ja olen seetõttu teinud õhtuti pöördumise videona. Loodan, et oled neid näinud. Jätkame aga hea hooga ning keskendume tänases treeningus tuharalihastele ja jalgadele, et ka need piirkonnad oleksid heas toonuses. Peatu aga hetkeks. Kuidas sa end tunned? Kas hakkad tajuma ja tundma edusamme? Olgu need sinu edasiseks motivatsiooni allikateks! Kui tunned, et mõned harjutused on rasked, siis tea, et see on täiesti normaalne. Sa ei pea suutma kõiki harjutusi teha nii nagu mina teen ja muide, võid need teha ka palju paremini kui mina neid teen! Võid julgelt valida mõnel päeval 1. päeva soojenduse treeningu või minna hoopis jalutama, kui enesetunne seda nõuab. Ükskõik mida sa teed, peaasi, et liigud. Ja hoia meeles, et teeme seda koos! Küsimuste korral võta julgesti minuga ühendust! „Tänud! Tegin jutti ka eilse ja üle-eilse ja nüüd 3x energialaks!“ Marita „Tänan! Mõnus tunne peale trenni. Õhtu veel ees!“ Diana „Väga mõnus trenn. Peale hommikukõndi on hea teha Pilatest“ Kristi   „Trenn tehtud, kerge hommikusörk sinna otsa, mõnus laeng päeva alustuseks.“ Kairi „Hommik! Väga head harjutused. Alguses seistes tehtud harjutused olid uudsed ja huvitavad mulle. Mõnusat reedet! Aitäh Pille!“ Kristi  „Väga hea äratus ja algus päevale, aitäh!“ Margit  

 1. päev - 15 minutit kätele

Tere tulemast Energia laadimise väljakutse viiendasse päeva! Tunnen suurt heameelt, et oled ikka meiega! Pühendumus ja energia, mida sa nende treeningute sooritamisse panustad on kiiduväärt! Tean, et alati pole lihtne endale truuks jääda ja matt lahti rullida, eriti kui kergem tundub alla anda. Loodan aga, et su pingutused tasuvad juba praegu ära! Iga trenn viib sind lähemale su eesmärgile ja paremale enesetundele. Tänases treeningus tugevdame käsi. Pane tänases treeningus mängu kõik oskused ja teadmised, mille said eelmistest treeningutest ning võta harjutuste tõhustamiseks ka käeraskused- olgu nendeks 0,5-1,5 kg hantlid, veega täidetud pudelid, kuivainepakid, väiksemad kivid või kasvõi puuhalud. Ole abivahendite leidmisel loominguline ning võid treeningu ka ilma raskusteta teha. Kui tunned, et seistes on harjutusi keeruline teha, siis istu toolile ja tee treening endale sobivamal viisil. Haaragi nüüd raskused valmis ja hakkame pihta! „Sai täna hommikul esimese asjana viies video tehtud. Kuna oli kiire päev siis soojenduseks esimese päeva videot ei jõudnud täna teha. Kuid sellest lühikesest trennist sain väga palju energiat. Jõudsin täna väga palju asju tehtud, kuigi oli esimene koolipäev lastel. Aitäh!“ Inga „Pärast korralikku kodu kraamimimist – mis sa ikka muud ilusal laupâeva teed, oli väga tõhus energialaks. Aitäh!“ Katrin „Aitäh! Alustasin oma lemmik hommikvõimlemisega (Toniseeriv ... online treeningute programmist), siis tegin otsa tänase käte tugevdamise ning punkti panin 3 km koeraringiga. Mulle meeldivad pikad hommikud.“ Triin „Esimese päeva soojendus alla ja tänane trenn peale, ülimõnus.“ Ulrika „Väga vajalik trenn, sest käed on minu kõige nõrgem koht. Aitäh!“ Külli  

 1. päev- 16 minutit kogu kehale

Oleme jõudnud kuuendasse päeva ja see tähendab, et on jäänud pärast seda veel vaid 1 väljakutse treening. Oled jõudnud nii kaugele- ära nüüd küll loobu! See on just see koht, kus tuleb endale truuks jääda, sest siit saab vundamendi ka vaimne tugevus lisaks füüsilisele. Kui täna läheb raskeks, siis ühenda liikumine hingamise ja päriselt kohaloluga. Selleks oleme ka ilma muusikata treeninud, et tekiks sügavam meele-keha kontakt, milles peitub jõud. Jõudu on vaja, et teha tänan kogu kehale suunatud treening. Kuula oma keha märguandeid ning tagasisidet. Vajadusel tee pause või pane video pausile, et sooritada harjutusi kauem ja rahulikumas tempos. Ole iseenda parim sõber. „Aitäh, väga mõnus“ Tiia „Tegime lapsega selle päeva väljakutse ka hommikul ärgates ära, tore oli! Aitäh!“ Ulvi  „Mõnus hommikune trenn tehtud. Aitäh!“ Külli „Väga mõnus trenn oli, boonuseks veel, et mul oli täna võimalus väljas terrassil võimelda, tänud.“ Kairi „Tänud, nagu ikka oli väga mõnus. Nüüd koeraga ringile.“ Kairi  

 1. päev - 16 minutit kehale ja meelele

Täna ongi meie Energia laadimise väljakutse viimane päev! Soovin võtta hetke ja sind kallistada, et oled lõpuni jõudnud! Ole ka ise enda üle väga uhke, et oled sellel väljakutse nädalal iseendale pühendunud olnud, videod avanud ja kaasa teinud! Ma loodan, et tunned end tugevamana, painduvamana, enesekindlamana, säravamana ja energilisemana! Tänases treeningus teeme pai nii kehale kui meelele. Täna koondame viimase nädala koos veedetud tundide kogemuse ning lubame kõigel heal iseendasse kinnituda. Niisiis, rullime mati taas lahti ja tunneme liikumisest rõõmu! Nüüd aga hingame sügavalt sisse ja sügavalt välja ning alustame viimase väljakutse videotreeninguga . „Seitsmest kuus, panen väljakutse hindeks endale hea.  Tegin pai nii endale kui ka mõtetes Sulle. Aitäh Pille!“ Terje Super hea enesetunde andis need 7 mõnusat samas kohati rasket ( kuna painduvus võiks parem olla) võimlemise päeva. Kahju, et juba läbi sai.“ Kristi „Aitäh, suur kummardus Sulle, armas Pille!“ Tiia „Aitähh Sulle, armas Pille, et hoolid, armastad ning jagad seda kõike maailmaga“ Ulrika „Tehtud, mõnus rahulik liikumine.“ Kairi „Ja ongi päev käima võimeldud. Ärkamise hetk on roid, aga tean, et võimlemine äratab keha ja meele päevale valla! Aitäh!“ Liivi   "Treeningud meeldisid väga! Harjutused väga hästi lahti seletatud, treening rahulik, positiivne, motiveeriv. Hea idee teha 15 minutit, sest selle aja päevas ikka leiab ja tegelikult läks trenniaeg nii kiiresti. Tegingi iga päev soojenduse pluss päeva treeningu lisaks. Enesetunne oli väga hea, keha hakkas taas rohkem liikuma, kogesin energiat ja lihaste tugevust. Harjutused olid erinevad ja ühe päeva programmi saab ilusti omavahel teistega kombineerida. Üllatas, et nii meeldivalt saab arvuti ees võimelda! Aitäh!" Kaire Boonusvideo Liikuvust ja Painduvust loov treening on sulle siin juhuks, kui tunned, et vajad mõnel päeval leebemat kohtlemist. Meil on erinevad vajadused inimeseti ja ka erinevatel päevadel ja elu perioodidel. Seetõttu olen ka Online treeningute programmi loonud erineva iseloomuga treeninguid ja videoid/audioid. Seal on nii intensiivsemaid treeninguid matil kui rahulikumaid seistes, muusikata ja muusikaga, pingete ja valude leevendamiseks ning inspiratsioonijutte ja audiolõõgastusi. Kiidan sind, et endale aega pühandasid ja oma keha eest hoolitsesid! Meil on vaid üks hinge kodu ja meil on vaja kohelda teda armastusega. Kindlasti tundsid, et isegi 15 minutit päevas tõstab enesetunnet, teeb keha lahtisemaks ja tõstab energiataset. Kohtumiseni matil! Pille pille@pillepilates.ee  

TERE!

Konto tegemiseks registreeri ennast ühele kursusele.