fbpx
Current Status
Not Enrolled
Price
€16
Get Started

Tere tulemast oma tervisesse investeerima ja endale head enesetunnet looma läbi kodus treenimise!

See programm on loodud mõeldes Sulle- et oleks turvaline ja toetav koht, mis pakuks Sulle enese laadimise võimalust kohtustuste ja teiste jaoks olemas olemise kõrval. Ma soovin, et videode valik oleks piisavalt mitmekülgne, et leiaksid erinevatel eluperioodidel oma vajadustele vastava praktika. Oled väärt head ning siin olevad treeningud, inspiratsioonijutud ja audiolõõgastused on loodud aitama Sul säilitada oma võlu ja sära. Leiad valikust endale sobiva nii algaja liikujana kui kogenud treenijana. Terve ja heas enesetundes keha ning hinge alus on pühendumine ja järjepidevus. Et tunneksid end iga päev energiliselt, oleksid terve ja tunneksid end oma kehas hästi, on hea luua harjumus olenemata asukohast end toetavaid tegevusi teha. Soovin, et leiaksid oma rütmi ja usaldaksid valikutes oma sisetunnet. Ma usun, et mida enam enda jaoks treeninguteks ja audiode kuulamisteks aega võtad, seda enam enesekindlamaks ja rahulolevamaks muutud lisaks sellele, et keha saab tugevamaks ja painduvamaks.

Proovi 3 esimest päeva tasuta!

Sooritades ostu on kassas ostusumma 0 eur ning esimene kuutasu läheb automaatselt kaardilt 3 proovipäeva möödudes. Saad liikmelisuse lõpetada endale sobival ajal oma kontol viimaste tellimuste alt.

Mida teadlikumad oleme oma liigutusmustritest ning osates ka oma keha teadlikumalt kasutada, seda vähem tekib meil lihaspingeid ja väheneb vigastuste oht. Et saaksid ka kodus võimelda ja see võimalikult lihtsalt oma elu osaks luua, olen loonud mõnusad videod, et saaksin olla sulle toeks ja motivaatoriks.

Klassikalise Pilatese ning Pilatesest ja liikumisest üldiselt inspireeritud treeningud loovad Sulle hea enesetunde, et saaksid igapäevaselt tõrgeteta teha endale meeldivaid tegevusi ning elada hea enesetundega kõrge vanuseni.

Olen videotreeningud koostanud nii, et pärast võimlemist on hea ja kerge olemine. Olen seljatanud raske seljaprobleemi ja jälgin, et juhendamine looks Sulle võimalikult turvalise harjutuste soorituse.

Pille Pilatese online treeningute valikus on hulgaliselt videotreeninguid, kust saad valida endale sobiva hommikusirutuse, õhtuse lõõgastuse, pingutust nõudvama, valusid leevendava, lühema või pikema treeningu. Saad keskenduda iseendale muusikata Pilatese treeningutes ja luua meeleolu muusikaga FlowPilatese videode abil. Lisaks kehale pai tegemisele saad pai ka hingele läbi lõõgastusaudiote, ​millel imeilusad kodumaised visuaalid taustaks. Tänaseks on videoid online treeningute programmis juba üle 130 ning neid lisandub pidevalt juurde.

Olen Sulle vajadusel toeks, nõuandjaks ja motivaatoriks ning soovi korral saad tulla Pille Pilatese stuudiosse Kehra Tervisekeskusesse, mis on varustatud kvaliteetsete Gratzi Pilatese masinatega ja kus keskendun Sinu vajadustele.

Kuidas programmi kasutajad on oma kogemust kirjeldanud:

” Töötan orkestris viiuldajana ja aastaid juba kahjuks pinged kaelas, ülaseljas ja ka vasakusse kätte kiirgas valu. Nüüd siis paremaks läinud, kuid koormust väga veel ei talu. 
Sinu treeningprogramm on ülaseljale ja üldse kogu kehale väga hästi mõjunud ning palju vabam tunne on peale video järgi võimlemist.
​Suured tänud!” Karmen

Mulle väga meeldivad Su videod. Mõnikord on tunne, et läheb kiiresti edasi, aga saan ju alati stopp panna korra ja ise teha ja siia edasi vaadata, aitäh! Võimlen alati mitu videot järjest ka 🙂
nii mõnus!” Faristamo

“Aitäh Sulle armas Pille, et oled tulnud minu ellu koos Pilatese treeningutega!
Pilates ainult ei paranda enesetunnet füüsiliselt, et on parem peeglist vaadata ja mu keha tunneb end paremini, vaid ka vaimselt. FlowPilates annab energiat, et rõõmsana ja puhanuna edasi minna nädalasse, või oled see hoopis Sina?
Igatahes, kui keegi küsib tänasel päeval mille usku ma olen, siis võin ilmselt öelda, et Pilatese usku!” Kaidi

“Olen uus online treeningute programmiga liituja ja juba jõudsin sinuga trenni teha. Eriti meeldis FlowPilates – tasakaal, mis lõpeb venitustega. Veel meeldivad su videod harjutustega alaseljale ja virgutusvõimlemised. Kuna mul on istuv arvutitöö juba aastaid, siis olen hädas alaselja ja istmikunärvi põletikuga. Sinu videod mõjuvad mulle hästi ja loovad kasu- seda on kohe tunda. Õigesti ütled, et keha kohe tänab kui trenn on tehtud ja tuju on ka hea ja energiat tuleb juurde.” Diana

“Tere! Mind väga inspireeris su video sellest, kuidas muuta seda, mida tahame, aga ikkagi ei tee. Tänan sind, et oskad inimesi motiveerida ja inspireerida!” Marju

“Aitäh Sulle armas Pille, et oled tulnud minu ellu koos Pilatese treeningutega!
Pilates ainult ei paranda enesetunnet füüsiliselt, et on parem peeglist vaadata ja mu keha tunneb end paremini, vaid ka vaimselt..
Pilates Flow annab energiat, et rõõmsana ja puhanuna edasi minna nädalasse 🙂 ( või oled see Sina?)
Igatahes, kui keegi küsib tänasel päeval mille usku ma olen, siis võin ilmselt öelda, et Pilatese usku ;)”
Kaidi


​​”Olen Pille Pilatese treeningutes osalenud juba mitmeid aastaid. Kui alguses oli see lihtsalt natuke lihastreeningut ja venitamist, siis tänaseks on sellest saanud oluline osa triatloniks valmistumisel. See annab ujumiseks-rattasõiduks-jooksmiseks vajalikku lihastugevust ning elastsust. Lisaks on igapäevane elukvaliteet märkamatult paranenud – näiteks kohmakust ja komistamist on jäänud vähemaks; talvised libedad teed ei ole enam keerulised läbida 😉 ja mõned boonused veel 😉
Mul on hea meel, et olen sattunud treenima just Pille juurde. Sest ega alustades ei tundunud pilatesetreeningud sugugi kütkestavad – hulk veidraid harjutusi, mis sooritatakse treeneri sõnalise kirjeldamise järgi ilma taustamuusikata J. Kiidan ennast selle eest, et suutsin esimesed 10 treeningut ennast kohale vedada ja aega anda selle treeningstiiliga kohanemiseks. Tegelikult, vedasingi ennast trennisaali just Pille pärast – temas oli ja on tänaseni hoolivust igasse treenitavasse ning loomingulisust, et iga tund oli/on veidi erinev eelmisest ja loomulikult see „sära“, mis Pillel lihtsalt on ;).
Kui esimestel treeningu-aastatel tundus eriti põnev just see, et harjutused muutusid füüsiliselt raskemaks ja kordinatsioonilt keerukamaks, siis olen nüüd leidnud, et vähem on rohkem ehk naudin väga seda, et oleme oma treeningutes tagasi basicu juures, millest aastaid tagasi alustasime.
Nende mitme aasta jooksul olen mõned korrad osalenud ka teiste pilatese treenerite treeningutes, aga Pille treeningud on just need, kus ma tajun hoolivust, personaalsust ning tema teadmisi kehast ja pilatese treeningpõhimõtetest. Pille treeningutes saab tervemaks, tugevamaks ja paremaks inimeseks. Võin julgelt öelda, et Pille juures treenin selle pärast, et ta on parim, mitte selle pärast, et muid võimalusi ei ole.
Julgustan ka Sind võtma omale ca 10 treeningkorraks aega Pille Pilatese treeningutes osalemiseks, sest parim, mis saab juhtuda, on see, et Sulle hakkab see meeldima ning sellest saadav kasu on igapäevaselt tuntav. Ja kui ka juhtub, et see treeningpõhimõte Sinule ei sobi, mis siis ikka, oled selle tõdemuseni jõudnud ise kogedes, mitte vaid eelarvamusele tuginedes. Mõnusat trenni-sügist!”
Kaire

Sain ühe kuu programmiga liitumise kingituseks oma sõbrannalt ning see on olnud vapustavalt helge aeg. Kuna pidin suurema osa detsembrist viibima isolatsioonis, siis oli mul rahulikult aega endale keskenduda ning igapäevaselt koos Sinuga treenida. Eriti meeldib mulle nendes treeningvideotes see, et pole liigselt harjutusi kätel. Olen viiulimängija ning randmed on minu nõrgim lüli. Seega igasugused harjutused kätelihastele, mis ei hõlma ainult kätekõverdusi, on minu jaoks suur boonus.
Aitäh, et Sa seda nende videote kaudu mulle pakkusid! Olen online treeningprogrammi väga nautinud!” Eeva-Maria


Sellest programmist leiad videod, mis on kergema valiku tegemiseks teema või pikkuse järgi nn peatükkideks jaotatud. Materjalide lehekülg sisaldab soovitusi, kuidas treeninguid valida ning teooriat Pilatese treeningprogrammi kohta. Kindlasti soovitan uudistada ka kodulehel Kasulikku lehte, kuhu olen kirjutanud nii Pilatese treeningsüsteemi kui üldiselt elu puudutavaid lugemisi.

Soovitan ühe treeningvideo järgi treenida mitmeid kordi, sest siis muutuvad lihasühendused tugevamaks ja tekib kehas suurem taju ja koostöö meelega. Samuti soovitan erinevaid treeninguid kogeda, et leida endale lemmikud ja need, millega aegajalt end mugavustsoonist välja tõmmata.

Kui sul tekib küsimusi kas treeningute, tehnilise soorituse, Pilatese või kodulehe kohta, siis võta minuga julgesti ühendust! Samuti on oodatud sinu kodus treenimise kogemuse jagamine ja ka ettepanekud ning soovid, mida veel saaksin paremini teha!

Toredat treenimist ja enesest hoolivat eluviisi!

TERE!

Konto tegemiseks registreeri ennast ühele kursusele.