Current Status
Not Enrolled
Price
€16/kuu
Get Started

Tere tulemast oma tervisesse investeerima ja endale head enesetunnet looma läbi kodus treenimise!

See programm on loodud mõeldes Sulle- et oleks turvaline ja toetav koht, mis pakuks Sulle enese laadimise võimalust kohtustuste ja teiste jaoks olemas olemise kõrval. Ma soovin, et videode valik oleks piisavalt mitmekülgne, et leiaksid erinevatel eluperioodidel oma vajadustele vastava praktika. Oled väärt head ning siin olevad treeningud, inspiratsioonijutud ja audiolõõgastused on loodud aitama Sul säilitada oma võlu ja sära. Leiad valikust endale sobiva nii algaja liikujana kui kogenud treenijana. Terve ja heas enesetundes keha ning hinge alus on pühendumine ja järjepidevus. Et tunneksid end iga päev energiliselt, oleksid terve ja tunneksid end oma kehas hästi, on hea luua harjumus olenemata asukohast end toetavaid tegevusi teha. Soovin, et leiaksid oma rütmi ja usaldaksid valikutes oma sisetunnet. Ma usun, et mida enam enda jaoks treeninguteks ja audiode kuulamisteks aega võtad, seda enam enesekindlamaks ja rahulolevamaks muutud lisaks sellele, et keha saab tugevamaks ja painduvamaks.

Proovi 3 esimest päeva tasuta!

Sooritades ostu on kassas ostusumma 0 eur ning esimene kuutasu läheb automaatselt kaardilt 3 proovipäeva möödudes. Saad liikmelisuse lõpetada endale sobival ajal oma kontol viimaste tellimuste alt.

Mida teadlikumad oleme oma liigutusmustritest ning osates ka oma keha teadlikumalt kasutada, seda vähem tekib meil lihaspingeid ja väheneb vigastuste oht. Et saaksid ka kodus võimelda ja see võimalikult lihtsalt oma elu osaks luua, olen loonud mõnusad videod, et saaksin olla sulle toeks ja motivaatoriks.

Klassikalise Pilatese ning Pilatesest ja liikumisest üldiselt inspireeritud treeningud loovad Sulle hea enesetunde, et saaksid igapäevaselt tõrgeteta teha endale meeldivaid tegevusi ning elada hea enesetundega kõrge vanuseni.

Olen videotreeningud koostanud nii, et pärast võimlemist on hea ja kerge olemine. Olen seljatanud raske seljaprobleemi ja jälgin, et juhendamine looks Sulle võimalikult turvalise harjutuste soorituse.

Pille Pilatese online treeningute valikus on hulgaliselt videotreeninguid, kust saad valida endale sobiva hommikusirutuse, õhtuse lõõgastuse, pingutust nõudvama, valusid leevendava, lühema või pikema treeningu. Saad keskenduda iseendale muusikata Pilatese treeningutes ja luua meeleolu muusikaga FlowPilatese videode abil. Lisaks kehale pai tegemisele saad pai ka hingele läbi lõõgastusaudiote, ​millel imeilusad kodumaised visuaalid taustaks. Tänaseks on videoid online treeningute programmis juba üle 130 ning neid lisandub pidevalt juurde.

Olen Sulle vajadusel toeks, nõuandjaks ja motivaatoriks ning soovi korral saad tulla Pille Pilatese stuudiosse Kehra Tervisekeskusesse, mis on varustatud kvaliteetsete Gratzi Pilatese masinatega ja kus keskendun Sinu vajadustele.

Kuidas programmi kasutajad on oma kogemust kirjeldanud:

” Töötan orkestris viiuldajana ja aastaid juba kahjuks pinged kaelas, ülaseljas ja ka vasakusse kätte kiirgas valu. Nüüd siis paremaks läinud, kuid koormust väga veel ei talu. 
Sinu treeningprogramm on ülaseljale ja üldse kogu kehale väga hästi mõjunud ning palju vabam tunne on peale video järgi võimlemist.
​Suured tänud!” Karmen

Mulle väga meeldivad Su videod. Mõnikord on tunne, et läheb kiiresti edasi, aga saan ju alati stopp panna korra ja ise teha ja siia edasi vaadata, aitäh! Võimlen alati mitu videot järjest ka 🙂
nii mõnus!” Faristamo

“Aitäh Sulle armas Pille, et oled tulnud minu ellu koos Pilatese treeningutega!
Pilates ainult ei paranda enesetunnet füüsiliselt, et on parem peeglist vaadata ja mu keha tunneb end paremini, vaid ka vaimselt. FlowPilates annab energiat, et rõõmsana ja puhanuna edasi minna nädalasse, või oled see hoopis Sina?
Igatahes, kui keegi küsib tänasel päeval mille usku ma olen, siis võin ilmselt öelda, et Pilatese usku!” Kaidi

“Olen uus online treeningute programmiga liituja ja juba jõudsin sinuga trenni teha. Eriti meeldis FlowPilates – tasakaal, mis lõpeb venitustega. Veel meeldivad su videod harjutustega alaseljale ja virgutusvõimlemised. Kuna mul on istuv arvutitöö juba aastaid, siis olen hädas alaselja ja istmikunärvi põletikuga. Sinu videod mõjuvad mulle hästi ja loovad kasu- seda on kohe tunda. Õigesti ütled, et keha kohe tänab kui trenn on tehtud ja tuju on ka hea ja energiat tuleb juurde.” Diana

“Tere! Mind väga inspireeris su video sellest, kuidas muuta seda, mida tahame, aga ikkagi ei tee. Tänan sind, et oskad inimesi motiveerida ja inspireerida!” Marju

“Aitäh Sulle armas Pille, et oled tulnud minu ellu koos Pilatese treeningutega!
Pilates ainult ei paranda enesetunnet füüsiliselt, et on parem peeglist vaadata ja mu keha tunneb end paremini, vaid ka vaimselt..
Pilates Flow annab energiat, et rõõmsana ja puhanuna edasi minna nädalasse 🙂 ( või oled see Sina?)
Igatahes, kui keegi küsib tänasel päeval mille usku ma olen, siis võin ilmselt öelda, et Pilatese usku ;)”
Kaidi


​​”Olen Pille Pilatese treeningutes osalenud juba mitmeid aastaid. Kui alguses oli see lihtsalt natuke lihastreeningut ja venitamist, siis tänaseks on sellest saanud oluline osa triatloniks valmistumisel. See annab ujumiseks-rattasõiduks-jooksmiseks vajalikku lihastugevust ning elastsust. Lisaks on igapäevane elukvaliteet märkamatult paranenud – näiteks kohmakust ja komistamist on jäänud vähemaks; talvised libedad teed ei ole enam keerulised läbida 😉 ja mõned boonused veel 😉
Mul on hea meel, et olen sattunud treenima just Pille juurde. Sest ega alustades ei tundunud pilatesetreeningud sugugi kütkestavad – hulk veidraid harjutusi, mis sooritatakse treeneri sõnalise kirjeldamise järgi ilma taustamuusikata J. Kiidan ennast selle eest, et suutsin esimesed 10 treeningut ennast kohale vedada ja aega anda selle treeningstiiliga kohanemiseks. Tegelikult, vedasingi ennast trennisaali just Pille pärast – temas oli ja on tänaseni hoolivust igasse treenitavasse ning loomingulisust, et iga tund oli/on veidi erinev eelmisest ja loomulikult see „sära“, mis Pillel lihtsalt on ;).
Kui esimestel treeningu-aastatel tundus eriti põnev just see, et harjutused muutusid füüsiliselt raskemaks ja kordinatsioonilt keerukamaks, siis olen nüüd leidnud, et vähem on rohkem ehk naudin väga seda, et oleme oma treeningutes tagasi basicu juures, millest aastaid tagasi alustasime.
Nende mitme aasta jooksul olen mõned korrad osalenud ka teiste pilatese treenerite treeningutes, aga Pille treeningud on just need, kus ma tajun hoolivust, personaalsust ning tema teadmisi kehast ja pilatese treeningpõhimõtetest. Pille treeningutes saab tervemaks, tugevamaks ja paremaks inimeseks. Võin julgelt öelda, et Pille juures treenin selle pärast, et ta on parim, mitte selle pärast, et muid võimalusi ei ole.
Julgustan ka Sind võtma omale ca 10 treeningkorraks aega Pille Pilatese treeningutes osalemiseks, sest parim, mis saab juhtuda, on see, et Sulle hakkab see meeldima ning sellest saadav kasu on igapäevaselt tuntav. Ja kui ka juhtub, et see treeningpõhimõte Sinule ei sobi, mis siis ikka, oled selle tõdemuseni jõudnud ise kogedes, mitte vaid eelarvamusele tuginedes. Mõnusat trenni-sügist!”
Kaire

Sain ühe kuu programmiga liitumise kingituseks oma sõbrannalt ning see on olnud vapustavalt helge aeg. Kuna pidin suurema osa detsembrist viibima isolatsioonis, siis oli mul rahulikult aega endale keskenduda ning igapäevaselt koos Sinuga treenida. Eriti meeldib mulle nendes treeningvideotes see, et pole liigselt harjutusi kätel. Olen viiulimängija ning randmed on minu nõrgim lüli. Seega igasugused harjutused kätelihastele, mis ei hõlma ainult kätekõverdusi, on minu jaoks suur boonus.
Aitäh, et Sa seda nende videote kaudu mulle pakkusid! Olen online treeningprogrammi väga nautinud!” Eeva-Maria


Sellest programmist leiad videod, mis on kergema valiku tegemiseks teema või pikkuse järgi nn peatükkideks jaotatud. Materjalide lehekülg sisaldab soovitusi, kuidas treeninguid valida ning teooriat Pilatese treeningprogrammi kohta. Kindlasti soovitan uudistada ka kodulehel Kasulikku lehte, kuhu olen kirjutanud nii Pilatese treeningsüsteemi kui üldiselt elu puudutavaid lugemisi.

Soovitan ühe treeningvideo järgi treenida mitmeid kordi, sest siis muutuvad lihasühendused tugevamaks ja tekib kehas suurem taju ja koostöö meelega. Samuti soovitan erinevaid treeninguid kogeda, et leida endale lemmikud ja need, millega aegajalt end mugavustsoonist välja tõmmata.

Kui sul tekib küsimusi kas treeningute, tehnilise soorituse, Pilatese või kodulehe kohta, siis võta minuga julgesti ühendust! Samuti on oodatud sinu kodus treenimise kogemuse jagamine ja ka ettepanekud ning soovid, mida veel saaksin paremini teha!

Toredat treenimist ja enesest hoolivat eluviisi!

Selle osa vaatamiseks pead olema sisse logitud.

On aeg enda jaoks aega võtta ja matt lahti rullida!

​FB-st leiad ka grupi Pille Pilatese LIVE treeningud, kus teeme aegajalt live treeninguid. Saad sellega soovi korral liituda ning meiega koos võimelda!

Olen su üle uhke, et enda heaks selle otsuse tegid ja soovid järjepidevalt endale head enesetunnet luua ja tervisele head teha! Võimeldes lähtu kindlasti enesetundest ning kuula keha märguandeid. Tee vajadusel harjutused lihtsamaks või väldi mõnda harjutust. Valu korral katkesta treening. Terviseprobleemi korral võta arstiga enne treenima asumist ühendust.

Kui vajad väikest vihjet, kuidas treeninguid valida, siis...

 * päevaplaanile mõeldes võid hommikut alustada näiteks virgutusvõimlemisega ja/või hommikuse meditatsiooniga, teha tööpausiks istumise vahele sutsaka tuharalihastele. Pingelise päeva lõpuks sobib õhtuse lõõgastuse treening või rahu meditatsioon ning rahulikuma päeva ​õhtusse Pilates või muusikasse seatud FlowPilates.

* alustades alles oma võimlemise ja ka Pilatese teekonda, siis soovitan alustada hommikuvirgutuste ja päevasete lühikeste võimlemiste oma ellu integreerimisega. Ca nädala pärast võid võtta tegemisse Pilatese baastaseme treeningud. Teadlikkuse ja kehatunnetuse kasvades lisa vahelduseks plaani ka FlowPilates ja vahenditega Pilatese treeningud. Kindlasti soovitan ühe video järgi treenida mitmeid kordi, sest iga korraga tulevad uued nüansid esile ning kehateadlikkus ja tehnilise soorituse puhtus täienevad.

*pingete puhul kehas, soovitan esmalt lihaslõõgastuseks massaazikuuri ning siis hakata võimlema. Pinges lihased on reeglina nõrgad lihased, mis ei jaksa sellele lihasele esitatud keha asendit või koormust taluda. Pingete korral soovitan alustada lõõgastusaudiotest, mis on videode lõpus, et viia keha ja meel rahufaasi, kus kõik tervenemised ja taastumised algavad. Alusta võimlemist hommikuvõimlemistega ning oma pingekohtadele suunatud treeningutega, Kui vajad nõu, siis kindlasti võta minuga ühendust!

* valude puhul soovitan esmalt konsulteerida arstiga ning siis vastavalt enesetundele lisada igasse päeva mõõdukas võimlemine. Kindlasti kuuata keha märguandeid ja enesetunnet võimlemise ajal ja pärast. Soovitan alustada pigem vähemast, sest ülekoormust ei tunne me treeningu ajal vaid pärast. nn testides oma keha koormuse taluvust saame tasapisi koormust kasvatada. Soovitan valida samuti kergemad hommikuvõimlemised ning probleemsele piirkonnale pühendatud treeningud. Kuula ka lõõgastusaudioid, sest need aitavad meelt rahustada ja kui meel on rahulik, siis tuleb ka keha tervenemisega enam toime.

* Naisena pane tähele ka enesetunnet seoses kuutsükliga, sest see mõjutab palju meie enesetunnet ja energiataset. Meid naistena pole kahjuks õpetatud tähele panema, kuidas hormonaalse tasakaalu kõikumine muudab meid teatud perioodil energiavaesemaks, väga emotsionaalseks ja ülereageerivaks ning teisel perioodil aga oleme energiast tulvil ning mitte miski meid ei häiri. Niisiis märkagi, kuidas sinul lood on. Tavaliselt muutume väsinumaks ja emotsionaalsemaks, märkame kõike mis meid häirib ning tajume söögiisu tõusu ca nädal enne menstruatsiooni.  Päevade ajal tekib paljudel soov üksi olla ja aeglasemaid liigutusi teha ning meie elukorraldus võiks olla siis vähenõudlikum, kus saame rahulikumas tempos kulgeda. Neil aegadel saadki valida veidi rahulikumad treeningud, meditatsioonid ja muusikaga FlowPilatese. Pärast menstruatsiooni aga tunneme energiatõusu ning märkame, et sel ajal on tempokam elu, rohked suhtlemised ning aktiivsemad treeningud omal kohal. Just siis tahaks mürgeldada, koristada, sõpradega aega veeta ning kohtumised ja ettekanded lähevad libedalt. Siis on hea validagi aktiivsemad ja väljakutset esitavamad treeningud.

Muide, mida rohkem saad sel ajal poputamist ja valid endale kosmeetiku külastused, massaazi, individuaaltreeningud ning ka kaaslane kutsub kohtingule ja pöörab sulle tähelepanu, siis on su akud laetud ka taas eelseisvaks madalama energiaga ajaks;-)

Niisiis kuula oma sisetunnet ja keha märguandeid ning vali just see treening või meditatsioon, mis sul sel hetkel vaja on.

 

Sinu aeg, sinu tervis, sinu heaolu!

Pilatese ehk kontroloogia (nii nimetas treeningmeetodit J.Pilates ise) on keha teadliku kasutuse treeningsüsteem, mille kõrgemateks teesideks on:

​* keha, vaimu ja hinge vahelise suhte tasakaalu loomine

* loomuliku sisemise rütmi saavutamine arvestades kõiki alateadvuslikke toiminguid

*loodusseaduste rakendamine igapäevaellu

 

Lisaks on põhialused, mis on olulised hoida meeles iga harjutust sooritades, treeningule üldiselt mõeldes ning mis kanduvad järjepidevalt treenides meie igapäevasesse ellu:

* Keskendumine- kohalolu selles hetkes

* Keskendamine- teadlikkus iseendast ja oma keha teadlik kasutamine

* Kontroll- fokusseeri tähelepanu olulisele

* Täpsus- teadlikkus, kus oledja kuhu oled teel

* Hingamine- sisemise rütmi loomine ja iseendaga kontakti loomine

* Sujuvus- keha, meele ja hinge koostöö, harmoonia

 

​Soovitan sulle ka Dr Rangan Chatterjee raamatut "Tervise neli tugisammast", mille saad tellida Inspiratsiooniraamatukogu lehelt soodushinnaga ​lisades sooduskoodi "pillepilates".

Kui sulle mu juhendatud treeningud meeldivad ja sa tunned, et need sind aitavad, siis olen väga tänulik, kui soovitad online treeningute programmi ka oma tuttavatele. Me ei pruugi teada, kes seda infot vajab ja selle eest tänulik on.

Vabandan, et osade videode kvaliteet on kehvem!

See on tingitud sellest, et FB kaudu live ülekannet tehes vahel ei salvestu video otse vaid see tuleb läbi FB salvestada, mis tekitab kvaliteedilanguse.

Kursus Content

Sissejuhatus treeningutesse
Kuulamised
Kõhulihased
Pingeid ja valusid leevendavad võimlemised
Inspiratsioonijutud
Hommikuvõimlemised
Lühemad treeningud
Pilatese treeningud
Pilatese kursus: samm sammult tugevamaks
FlowPilates
Audiolõõgastused
Energia laadimise väljakutse