fbpx
Current Status
Not Enrolled
Price
€16
Get Started

Online treeningute programm on loodud sulle mõeldes – see on turvaline ja toetav keskkond, kus saad täielikult iseendale pühenduda. Treeningute jooksul loon toetava ruumi, et saaksid argimurede ja kohustuste kõrvalt end laadida ja taastada.
Oled väärt vaid parimat! Väga mitmekülgsest videote valikust leiad kindlasti erinevatel eluperioodidel oma vajadustele vastavad harjutused. Siinsed treeningud, inspiratsioonijutud ja audiolõõgastused aitavad sul säilitada oma võlu ja sära.

Teadlik kodune treenimine

Terve keha ning tasakaalus hinge alus on pühendumine ja järjepidevus. Ma usun, et mida enam enda jaoks treeninguteks ja audiote kuulamisteks aega võtad, seda enesekindlamaks ja rahulolevamaks muutud. Lisaks sellele saab loomulikult tugevamaks ja painduvamaks ka sinu keha. Soovin, et leiaksid oma rütmi ja usaldaksid valikutes oma sisetunnet!
Mida teadlikumad oleme oma liigutusmustritest, seda vähem tekib meil lihaspingeid ja väheneb vigastuste oht. Olen loonud mõnusad kodused treeningvideod, et saaksid harjutused võimalikult lihtsalt oma elu osaks muuta. Treenerina olen sulle turvaliseks toeks ja ja motivaatoriks!

Mida online programm sisaldab?

Klassikalised pilatese ning pilatesest inspireeritud treeningud loovad sulle hea enesetunde, et saaksid igapäevaselt tõrgeteta endale meeldivaid tegevusi teha ning elada hea enesetundega kõrge vanuseni.
Online programm on justkui hea raamaturiiul, kust leiad meelepärase treeningu vastavalt meeleolule, enesetundele ja terviseseisundile. Vali ergastav hommikusirutus, õhtune lõõgastus, pingutust nõudev treening, valusid leevendav seeria, pikem või lühem treening. Saad keskenduda iseendale muusikata Pilatese seeriates või luua meeleolu muusikaga FlowPilatese videote abil.
Eemaldu argimuredest ja vähenda ärevust audiolõõgastusi ja meditatsioone kuulates, mille taustaks on kaunid eestimaised looduspildid. Kuula inspireerivaid loenguid treenimisest ning keha ja meele seostest. Tänaseks on videoid online treeningute programmis juba üle 200 ning neid lisandub pidevalt juurde!

Kellele sobib online treeningute programm?

 • Nii alustajatele kui ka edasijõudnutele – erineva raskusastmega harjutused vastavalt tasemele
 • Pilatese huvilistele, kes soovivad lisaks klassikalistele harjutustele proovida ka muid treeninguid
 • Igas vanuses inimestele, sh eakatele – osa harjutusi on tehtavad püsti seistes või tooli abil
 • Inimestele, kes soovivad saavutada suuremat kontakti oma kehaga ja õppida valima õigeid harjutusi vastavalt hetkeolukorrale

Treener Pille Trolla
„Olen videotreeningud koostanud nii, et pärast võimlemist oleks sul hea ja kerge olemine. Raske seljaprobleemi ületanud inimesena tean, et harjutuste sooritamine peab olema turvaline ja õigesti juhendatud.
Olen online treeningute programmi jooksul Sulle vajadusel toeks, nõuandjaks ja motivaatoriks. Soovi korral saad tulla Pille Pilatese stuudiosse Kehra Tervisekeskusesse, mis on varustatud kvaliteetsete Gratzi Pilatese masinatega ja kus keskendun individuaalselt sinu vajadustele.“

Miks valida online treeningud?

 • Üle 200 erineva treeningvideo
 • Pidevalt uuenev programm
 • Mugav treenimine endale sobival ajal ja kohas
 • Sisaldab erinevaid treeningvideoid – Pilates, fitness, hea rühi programm, hommikuvõimlemine, energiseerivad harjutused ja palju muud
 • Boonusena audiolõõgastused ja meditatsioonid kaunite looduspiltide taustal ning inspireerivad loengud eri teemadel
 • Kuumaksega programm, mida saad igal hetkel tühistada
 • Mugav tasumine pangakaardiga, Stebby piletiga või otsekorraldusega
 • Esimesed kolm päeva tasuta!

Programmiga liitunute tagasiside

”Töötan orkestris viiuldajana ja aastaid juba kahjuks pinged kaelas ja ülaseljas. Ka vasakusse kätte kiirgas valu. Nüüd siis on paremaks läinud, kuid koormust väga veel ei talu.
Sinu treeningprogramm on ülaseljale ja üldse kogu kehale väga hästi mõjunud ning palju vabam tunne on peale video järgi võimlemist. Suured tänud!”
– Karmen

“Mulle väga meeldivad su videod. Mõnikord on tunne, et video läheb kiiresti edasi, aga saan ju alati stopp panna korra ja ise teha ja siis edasi vaadata. Võimlen alati mitu videot järjest ka 🙂 Aitäh, nii mõnus!”
– Faristamo

“Aitäh Sulle, armas Pille, et oled tulnud minu ellu koos Pilatese treeningutega!
Pilates ainult ei paranda enesetunnet füüsiliselt, et on parem peeglist vaadata ja mu keha tunneb end paremini, vaid ka vaimselt. FlowPilates annab energiat, et rõõmsana ja puhanuna edasi minna nädalasse, või oled see hoopis Sina?
Igatahes, kui keegi küsib tänasel päeval, mille usku ma olen, siis võin ilmselt öelda, et Pilatese usku!”
– Kaidi

“Olen uus online treeningute programmiga liituja ja juba jõudsin sinuga trenni teha. Eriti meeldis FlowPilates – tasakaal, mis lõpeb venitustega. Veel meeldivad su videod harjutustega alaseljale ja virgutusvõimlemised. Kuna mul on istuv arvutitöö juba aastaid, siis olen hädas alaselja ja istmikunärvi põletikuga. Sinu videod mõjuvad mulle hästi ja loovad kasu – seda on kohe tunda. Õigesti ütled, et keha kohe tänab, kui trenn on tehtud ja tuju on ka hea ja energiat tuleb juurde.”
– Diana

“Tere! Mind väga inspireeris su video sellest, kuidas muuta seda, mida tahame, aga ikkagi ei tee. Tänan sind, et oskad inimesi motiveerida ja inspireerida!”
– Marju

”Olen Pille Pilatese treeningutes osalenud juba mitmeid aastaid. Kui alguses oli see lihtsalt natuke lihastreeningut ja venitamist, siis tänaseks on sellest saanud oluline osa triatloniks valmistumisel. See annab ujumiseks-rattasõiduks-jooksmiseks vajalikku lihastugevust ning elastsust. Lisaks on igapäevane elukvaliteet märkamatult paranenud – näiteks kohmakust ja komistamist on jäänud vähemaks; talvised libedad teed ei ole enam keerulised läbida 😉 ja mõned boonused veel 😉”
– Kaire

“Sain ühe kuu programmiga liitumise kingituseks oma sõbrannalt ning see on olnud vapustavalt helge aeg. Kuna pidin suurema osa detsembrist viibima isolatsioonis, siis oli mul rahulikult aega endale keskenduda ning igapäevaselt koos Sinuga treenida. Eriti meeldib mulle nendes treeningvideotes see, et pole liigselt harjutusi kätel. Olen viiulimängija ning randmed on minu nõrgim lüli. Seega igasugused harjutused kätelihastele, mis ei hõlma ainult kätekõverdusi, on minu jaoks suur boonus.
Aitäh, et Sa seda nende videote kaudu mulle pakkusid! Olen online treeningprogrammi väga nautinud!”
– Eeva-Maria

”Nende mitme aasta jooksul olen mõned korrad osalenud ka teiste pilatese treenerite treeningutes, aga Pille treeningud on just need, kus ma tajun hoolivust, personaalsust ning tema teadmisi kehast ja pilatese treeningpõhimõtetest. Pille treeningutes saab tervemaks, tugevamaks ja paremaks inimeseks. Võin julgelt öelda, et Pille juures treenin selle pärast, et ta on parim, mitte selle pärast, et muid võimalusi ei ole.
Ja kui ka juhtub, et see treeningpõhimõte sinule ei sobi, mis siis ikka, oled selle tõdemuseni jõudnud ise kogedes, mitte vaid eelarvamusele tuginedes. Mõnusat trenni!”
– Kaire

Proovi 3 esimest päeva tasuta!

Sooritades ostu on kassas ostusumma 0 eur ning esimene kuutasu läheb automaatselt kaardilt 3 proovipäeva möödudes. Saad liikmelisuse lõpetada endale sobival ajal oma kontol viimaste tellimuste alt.

TERE!

Konto tegemiseks registreeri ennast ühele kursusele.