fbpx
Current Status
Not Enrolled
Price
€29
Get Started

Tere tulemast!

Mul on rõõm Sind siin näha ning kiidan Sind selle eest, et iseendale aega pühendad!

Hommikuvõimlemise väljakutse kujutab endast eelkõige uue harjumuse kujundamist ehk enesest hooliva hommikurutiini loomist. Olen selle loonud viisil, mis hoiab sind põnevuses ning tunned edusammudest rõõmu.

“Armas Pille! No nii mõnus äratus kehale. Hommikuvõimlemise videod on nii hästi üles ehitatud ja kõik tundus väga loogiline mitte nagu tavaline hommikune enesega võitlemine. Aitäh Sulle!”
Eleriin

​Aitäh! See oli väga tore ja turvaline teekond ja mul on tunne, et see teekond pole päriselt veel üldsegi lõppenud. Olgugi et programm on justkui lõpule jõudnud…
Kui esimeste päevade ülesanded tundusidki algul nagu liiga lühikesed, võtsin asja rahulikult – andsin iseenesele aega. Ja juba nädala järel hakkasin tõepoolest iga hommikut ootama – et mida uut lisandub… Ja ma tõepoolest püüan nende harjutustega jätkata. Igal hommikul. Sest ma tunnen, et see teeb mulle head. Ma tean, et ma ei pea hommikuvõimlemist tegema, vaid ma päriselt lihtsalt vajan nende harjutuste tegemist! See on nii suur vahe ja mul on ülihea meel, et ma selle taipamiseni/harjumuseni jõudsin.
Mulle läks väga-väga korda Sinu 10.päeva video-postitus, milles selgitasid elu(stiili) muutmise toimivat mehhanismi. Mõte-tegu-, valik-tänanereaalsus-tulevik… Kogu see kompleks. Teistmoodi mõtlema hakkamine, ülekirjutamine…
Minu jaoks see pole muidugi ainult võimlemise-harjumuse kujundamise küsimus, vaid eneseväärtustamine, elu muutmine laiemalt.
Mul on 4 last ning paratamatult olen neisse, oma töösse ja ei tea kuhu kõik veel ise väga sageli lihtsalt ära kadunud. Mul on väga toetav ja armas abikaasa ja ma arvan, et ma olen olnud piisavalt tähelepanelik ja tundlik ja ka tark, et end rasketel perioodidel kuidagi taas järje peale aidata, kuid midagi on siiski aina hiilivalt alles jäänud. Ja see on leidnud väljenduse nt unetuses, unehäiretes. Need on olnud mul aastaid, võib öelda, et ma olen lihtsalt kõigeks muuks pidevalt une arvelt aega võtnud. Ja sellega nii ära harjunud, et olin juba unustanudki kui hea on tegelikult end välja maganuna tunda.
Unetus hakkas mind eriti häirima just eelmise aasta lõpul ning ma asusin sellest lõksust teadlikult väljapääsu otsima. Hommikurutiini loomise programm oli täpselt see pusle-tükk, mis mu unetuse-võitlemise arsenali väga ilusasti sobitus. Ja ma olen nüüd tõesti hästi maganud. Tunnen end hoopis teistmoodi kui varem, mu pea on selgem, mul on paremad mõtted iseenda suhtes, mul on palju-palju parem olla.
Nii et ma olen Sulle selle eest piiritult tänulik!
Ja ma tänan veel, et Sa aitasid mulle meelde tuletada oma mõtete üleskirjutamist.
Pille, see hommikurutiini loomine oli väga hästi programmeeritud ja juhitud läbi igapäevaste videode!

Triin

​”Me kunagi ei usu, et võimlemine meid aitab. Alles siis, kui häda käes pöördume abi otsima. Sama oli ka minuga. Käin praegu kepiga ja ootan opi järkekorda. Tänu võimlemisele saan ma siiski liikuda ja enesetunne on palju parem, võrreldes sellega, mis mul oli enne.” Tatjana

“Tahaksin Sind tänada ülitoreda Hommikuvõimlemise väljakutse eest! Nii tore oli teada, et piisab kõigest 10 minutist,et ennast juba hommikul pikemana tunda.” Lii

Sa saad imehästi uue harjumuse loomisega hakkama! Tehes otsuse, et sa teed seda iseenda heaks ning leppides endaga kokku, et päriselt annad endast parima ning pühendud 24 päeva hommikurutiini loomisele, tunned enda üle uhkust ning rõõmu saadud hüvedest! Iga päeva hommikul ava esmalt Hommikurutiini loomise video- seal on selle hommiku harjutus ja lisaks nõuanded või juhised selle päeva toiminguteks.


Põnevat teekonda sulle!

*Programmile ligipääs 1 aasta.

TERE!

Konto tegemiseks registreeri ennast ühele kursusele.